Цензор.НЕТ

03.04.19 13:08

Гройсман про результати першого туру виборів: Україна довела всьому світу, що є демократичною країною. ВIДЕО

Україна - це не просто місце на карті, і у нас є 45 мільйонів причин любити рідну державу, яка довела всьому світу свою відданість демократичним цінностям.

Гройсман про результати першого туру виборів: Україна довела всьому світу, що є демократичною країною. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду 3 квітня і коментуючи результати першого туру виборів Президента.

"Ми собі й усьому світові довели, що ми є демократичною країною", - сказав Гройсман.

Він відзначив високу явку на виборах. "Висока явка - це наслідок того, що ми будь-які зміни можемо робити тільки разом, за допомогою ухвалення відповідальних рішень, за допомогою своєї власної відповідальності і відповідальності мільйонів людей", - підкреслив прем'єр.

За його словами, громадяни України обирають не просто політиків, а своє майбутнє. "У нас доволі висока явка на цих виборах ... і йдеться не тільки про те, що ми ходимо на вибори, а  йдеться про те, що ми вибираємо не просто політиків, а ми вибираємо своє майбутнє, до якого йдемо все своє життя від самого народження", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що секрет успіху України простий: потрібно любити свою країну, вірити в свої сили і сумлінно робити свою роботу.

"Закликаю всіх до цього, - сказав Гройсман. - Будь-які зміни ми можемо робити разом - через свою відповідальність і відповідальність мільйонів. Україна - це не просто місце на карті. Україна - це велика європейська країна з безмежними можливостями".

Глава Уряду підкреслив, що сьогодні потрібно позбутися відчуття меншовартості і побоювань, що щось не вийде.

"Не потрібно піддаватися розчаруванням - як би не було складно. Будь-який результат дається тільки серйозною сумлінною працею", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що в цей історичний момент Уряд робить і буде робити все, щоб Україна стала розвиненою державою.

"Ми обов'язково доб'ємося успіху", - додав прем'єр-міністр.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики