Цензор.НЕТ

05.04.19 13:46

Клімкін закликав Верховну Раду ввести цифрове голосування в Україні. ВIДЕО

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав Верховну Раду внести зміни до законодавства для впровадження цифрового голосування в Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив міністр журналістам 5 квітня в Києві.

Відео 112

"Ми знаємо, що в 2014 році було понад 70 тисяч (українців, які проголосували за кордоном. - Ред.), зараз у нас 56 тисяч. Явка значно менша ... Я вже говорив, я виступаю за діджитальне цифрове голосування, лише так ми можемо залучити всіх українців за кордоном. Це можна зробити, я закликаю Верховну Раду подивитися на відповідні зміни до закону", - сказав Клімкін.

За словами міністра, у разі змін до закону навіть додаткове встановлення дільниць за кордоном - не тільки на території дипломатичних відомств - проблему вирішити не зможе.

Клімкін також закликав українців за кордоном активніше долучатися до процесу голосування.

Глава зовнішньополітичного відомства наголосив, що міжнародні партнери запевнили, що перший тур президентських виборів в Україні відбувся відповідно до демократичних стандартів.

Він пояснив, що як міністр закордонних справ не може коментувати передвиборчі кампанії.

"Що стосується того хайпу, який відбувається, то нехай кожен українець зробить для себе відповідний висновок", - прокоментував міністр здачу кандидатами в президенти аналізів.

Говорячи про дебати кандидатів, Клімкін сказав: "Мене, на жаль, найімовірніше, цього дня в Києві не буде, але якщо б був, то було б цікаво (бути присутнім на стадіоні НСК "Олімпійський". - Ред.) ... Для мене головне, щоб все відбувалося відповідно до закону, принципів та совісті".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики