Цензор.НЕТ

12.04.19 08:16

В Одеській області більше не буде варягів, - Порошенко назвав причини звільнення голови ОДА Степанова. ВIДЕО

Петро Порошенко назвав основні причини звільнення голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Я не вірю навіть за всіх можливих сюрпризів у те, що пан Степанов говорив, що його хтось змушував фальсифікувати вибори. І що він пішов у відставку у зв'язку з тим, що він відмовився це робити - це було не так. Якщо хтось скаже, що вибори хтось намагався сфальсифікувати, а пан Степанов їм протидіяв, то, думаю, було б цілком логічно, що чесна і порядна людина в разі, коли на неї тиснуть, звільняється до виборів, якщо не може протидіяти цьому" , - сказав Порошенко в ефірі телеканалу "1+1".

Глава держави наголосив, що перший тур виборів Президента 31 березня відбувся демократично. Під час виборів, за даними Порошенка, не надійшло жодної заяви про суттєві порушення, які могли б вплинути на результати голосування.

Порошенко пояснив, що однією з причин звільнення Степанова було те, що Одеська область впала в рейтингу областей на 8 позицій і посіла третє місце з кінця. "Є інші питання щодо ефективності використання коштів, тому що на Одеську область йшло пріоритетне фінансування, зокрема на дорожнє будівництво", - додав президент.

Крім того, зазначив Порошенко, голова облдержадміністрації є політичною посадою, а за оцінкою жителів Одещини чинної влади (йдеться не лише про оцінку роботи президента, але і голови ОДА), його слід було звільнити.

"Одеська область достатньо натерпілася від варягів, які приїжджають. Це був і Палиця, і Саакашвілі, це і Степанов. Моя принципова позиція, що в Одеській області - області, де я народився, - будуть губернаторами працювати ті, хто проживає там", - сказав Порошенко.

Він визнав помилкою призначення цих трьох осіб керівниками області. "Я зробив висновки", - запевнив президент.

Нагадаємо, президент України Порошенко своїм указом від 6 квітня відсторонив Максима Степанова від посади голови Одеської обласної державної адміністрації. Іншим указом президент тимчасово поклав виконання обов'язків голови Одеської ОДА на першого заступника керівника облдержадміністрації Сергія Паращенка.

Пізніше цього дня відсторонений Степанов на брифінгу заявив, що вважає відповідний указ незаконним, оскільки президент вийшов за межі Конституції.

Тоді ж міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко повідомив, що уряд не ухвалював рішень щодо відсторонення Степанова від посади голови Одеської ОДА.

10 квітня Кабінет Міністрів погодив звільнення голови Одеської ОДА Максима Степанова і голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики