Цензор.НЕТ

12.04.19 14:23

Міноборони за запитом нардепа Чорновол перевірить, чи ухилявся Зеленський від мобілізації в 2014 році, - заступник міністра Руснак. ВIДЕО

Народний депутат з фракції "Народний фронт" Тетяна Чорновол попросила Міністерство оборони України підтвердити або спростувати інформацію про нібито ухилення шоумена, а нині кандидата в президенти України Володимира Зеленського від мобілізації в 2014 році і в оборонному відомстві пообіцяли в п'ятницю дати відповідь.

Міноборони за запитом нардепа Чорновол перевірить, чи ухилявся Зеленський від мобілізації в 2014 році, - заступник міністра Руснак. ВIДЕО

"У ЗМІ пройшла інформація, що один із кандидатів не готовий брати на себе функції захисника (України, - ред.). Йдеться про те, що нібито в 2014 році пан Зеленський відмовився від призову (мобілізації, - ред.), тобто відмовився виконувати функції захисника. тому почути офіційну відповідь на це запитання наразі для суспільства надзвичайно важливо", - сказала парламентарій під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Потрібно підтвердити або спростувати цю інформацію якомога швидше. Тому я зараз передаю цей запит", - додала вона і передала відповідний запит першому заступникові міністра оборони Івану Руснаку.

При цьому Т.Чорновол нагадала, що за ухилення від мобілізації передбачена кримінальна відповідальність.

У відповідь І.Руснак заявив: "Ми сьогодні спробуємо Вам надати відповідь на депутатський запит. І всю інформацію викладемо в установленому порядку".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики