Цензор.НЕТ

14.04.19 08:44

"Мені не потрібно доводити суспільству, що я не наркоман", - Зеленський про здачу аналізів. ВIДЕО

Володимир Зеленський не хотів їхати на НСК "Олімпійський" для здачі аналізів, бо напередодні отримав повідомлення про провокацію, яка там готується.

Про це говорить кандидат у президенти в інтерв'ю, опублікованому на youtube-каналі Новини України, передає Цензор.НЕТ.

"Я знаю пару лабораторій, які беруть аналізи. Eurolab. Знаю просто Пальчевського, це правда. Я знаю ще "Борис", знаю Мишу Радуцького. Я міг поїхати туди або туди. Пішов в одну з двох клінік, які я знав. Мені Миша Радуцький, до речі, подзвонив потім сказав: слухай, прийшов би до нас, у нас би не було, там, якихось помарок і помилок в довідках. Ну, дівчинка розхвилювалася, побачила стільки журналістів. Можна зрозуміти", - заявив він.

Зеленський повідомив, що не хотів їхати на НСК, бо отримав повідомлення про провокацію, що готується.

"Все це не гра і для мене серйозне рішення. На кону доля моя, моїх дітей, моїх батьків, моєї дружини, тому я не грав. Коли-небудь після всіх цих виборів на світло проллється інформація, як на НСК "Олімпійський" хтось  готував проти мене провокацію. Я туди не поїду. Отримав таку секретну інформацію. Зараз я не готовий про неї говорити. Коли ви дізнаєтеся інформацію, ви мене зрозумієте", - поділився кандидат у президенти.

"Я дійсно не хотів їхати на НСК. Причина дуже проста: я не знав, що там будуть робити з моїм аналізом потім. Я нікого не звинувачую. Дивіться, може бути, інформація, яку я отримав за день до цього, - це брехня, тому я нікого не звинувачую і в поліцію не звертався", - уточнив він.

На питання про ставлення до пропозиції про незалежну лабораторію, запропоновану Володимиром Кличком, Зеленський зазначив: "Володя Кличко запропонував це не як великий спортсмен, а як людина, яка раптом почала брати участь у політичній грі. Це нехороша історія".

"Я взагалі не граю в спекуляції. Мені не потрібно доводити суспільству, що я не наркоман. Дивіться, я не є ним, і тому для мене все це було прикро, гостро, хворобливо. Але я сильний хлопець і не готовий, розумієте, міняти в принципі умови і свої позиції. Вирішуєте ви, чесно, за мене - або не заважайте. Тому що взагалі я не дбаю лише про свої інтереси, тому я так болісно сприймаю, це мене так ображає, це - повторні аналізи або ще щось.

Я просто така людина. Я сильна людина, але мені іноді боляче, тому, ви повинні мене зрозуміти, я готовий до будь-чого. Як кажуть журналісти, я ховаюся, я не ховаюся, коли зі мною по-людськи, хочуть говорити прямо, як чоловік з чоловіком, я не від кого не тікаю. Коли на мене не нападають, я ніколи агресивно не відповідаю. Я на все готовий. Готовий їздити на велосипеді, але для цього треба зробити в країні нашій безпечні вулиці, безпечне життя. Ми хочемо це зробити. Я, до речі, не впевнений на мільйон відсотків, що це буде завтра. Я не буду вам нічого обіцяти", - сказав кандидат у президенти.

Нагадаємо, 7 квітня ЦВК офіційно оголосила результати першого туру виборів: до другого туру йдуть Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики