Цензор.НЕТ

15.04.19 00:08

Середній показник присутності української мови на телебаченні сягнув рекордних 92%, - член Нацради ТРМ Костинський. ВIДЕО

Чи не вперше ефір телеканалів на сході і заході, на півдні, в центрі і на півночі звучить однаково - українською.

Про це повідомив член Нацради Сергій Костинський на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Популярні російськомовні журналісти, нарешті, ведуть передачі українською мовою. Новини практично повністю україномовні. Фільми озвучуються або дублюються українською. Все це було б неможливим, якби не впровадження державою мовних квот на телебаченні два роки тому", - написав він.

За словами Костинського, закон про квоти не є ідеальним: спікери - гості інформаційних передач - мають право спілкуватися будь-якою мовою, дія закону поширюється тільки на мову ведучих, дикторів і репортерів, а власні російськомовні фільми та передачі телеканали мають право лише титрувати.

"Але це не створює перешкод потужному послідовному впровадженню української мови на українському телебаченні. Чи не вперше ефір телеканалів на сході і заході, на півдні, в центрі і на півночі звучить однаково - українською. Українська мова фактично об'єднала Україну", - зазначає Костинський.

Він нагадав, що закон про мовні квоти, прийнятий 2 роки тому, підготував ґрунт для прийняття нового закону - про українську мову.

Середній показник присутності української мови на телебаченні сягнув рекордних 92%, - член Нацради ТРМ Костинський 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики