Цензор.НЕТ

15.04.19 07:57

США вітають українців з успішним першим туром президентських виборів і бажають успіхів у проведенні другого туру, - Волкер. ВIДЕО

Спецпредставник США Курт Волкер запевнив, що США не підтримують жодного з кандидатів, проте виступають за принципи чесності та свободи вибору.

Про це Волкер заявив у своєму зверненні до учасників Київського безпекового форуму, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"Ми вітаємо українців з успішним 1-м туром президентських виборів. Ми бажаємо вам успіхів у проведенні 2-го туру, а також парламентських виборів восени", - зауважив він.

"Жодна країна Європи не стикається з такими викликами, які постають перед Україною щодня в сфері безпеки протягом останніх п'яти років. Ці п'ять років були складними для України не лише через зазіхання Росії на анексію Криму і війну на Донбасі, але і через складні часи в економічному та політичному сенсі. Українці відповіли на ці складнощі, створивши більш міцну і об'єднану національну ідентичність", - наголосив Курт Волкер.

США підтримують Україну на шляху втілення подальших реформ і інтеграції до Європи та Євроатлантичних інституцій, запевнив посадовець.

Волкер підтвердив позицію США з підтримки територіальної цілісності та суверенітету України, відданість втіленню Мінських домовленостей та невизнання незаконної анексії Криму Росією.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики