Цензор.НЕТ

17.04.19 13:25

Активіста "Відсічі" Овчаренка знову затримали за роздавання листівок з агітацією проти Зеленського. ВIДЕО

Поліцейські заперечують факт затримання, стверджуючи, що активіста "запросили" до райвідділу. Його товариші зняли відео, на якому Овчаренка під руки ведуть у поліцію.

Леоніда Овчаренка доставили до Святошинського райвідділу поліції вранці 17 квітня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

У поліції під час розмови, яку активіст транслював у Facebook, заперечують факт затримання, стверджуючи, що Овчаренко був "запрошений" у райвідділ.

"Двоє чоловіків у цивільному вискочили з машини з криками "стояти, поліція", потягнули за руки. Вони не представлялися і не показували посвідчення", - так сам Овчаренко описав обставини "запрошення".

Щодо активіста склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 212-13 Кодексу про адміністративні правопорушення ("Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск").

Овчаренко залишив відділок після того, як до приміщення зайшов депутат Верховної ради Андрій Левус (фракція "Народного фронту").

Нагадаємо, вперше Овчаренка затримували за незаконну агітацію 7 квітня. 10 квітня суд закрив провадження через відсутність складу злочину.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики