Цензор.НЕТ

17.04.19 15:58

Для безпеки під час другого туру виборів залучать понад 133 тис. правоохоронців, - МВС. ВIДЕО

Міністерство внутрішніх справ планує залучити до забезпечення правопорядку під час другого туру виборів 21 квітня понад 133 тис. поліцейських. Поліція візьме під охорону виборчі дільниці вже з 18 квітня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МВС, про це розповів під час наради 17 квітня перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

"Всі підрозділи МВС перейшли на посилений варіант несення служби. З 18 квітня будуть взяті під охорону виборчі дільниці. Відбулися деякі зміни щодо кількості залучення особового складу. Загалом до охорони громадського порядку під час другого туру виборів буде залучено 133 тис. 259 особового складу підрозділів МВС", - сказав Сергій Яровий.

Зокрема, до охорони правопорядку залучать понад 72 тисячі поліцейських.

"Працівники поліції здійснюватимуть охорону порядку в день голосування та під час підрахунку голосів. Кожен працівник поліції буде мати можливість проголосувати", - підкреслив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

Крім того, нестимуть службу в день виборів також 7 тис. 500 нацгвардійців і 39 тис. рятувальників ДСНС.

"Для гарантування безпеки заходів під час виборів буде задіяно 39 тис. осіб особового складу і близько 2 тис. одиниць техніки, зокрема 10 повітряних суден", - зазначив голова ДСНС Микола Чечьоткін.

Державна прикордонна служба для несення служби в день виборів задіє близько 8 тисяч прикордонників.

За словами першого заступника голови Держприкордонслужби Юрія Греська, на сьогодні в Україні перебувають 888 іноземних спостерігачів і 104 журналісти.

У посиленому режимі також працюватиме державна міграційна служба.

"Всі підрозділи ДМС будуть працювати і 20 і 21 квітня, щоб громадяни могли отримати замовлені документи та проголосувати", - сказав голова ДМС Максим Соколюк.

Зазначається, що протягом підготовки до другого туру виборів зафіксовано 976 заяв та повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом. Також відкрито 66 кримінальних проваджень та складено 42 адміністративні протоколи.

"Нас очікує спекотна осінь. Я маю на увазі парламентські вибори. І вся ця робота, пов’язана з розслідуванням цих справ та доведенням їх до судів, - це буде основою превенції, профілактики на майбутні вибори. Важливо, аби кожне кримінальне провадження отримало реальний судовий вирок", - сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики