Цензор.НЕТ

17.04.19 21:14

Завдання ліквідувати українського офіцера-розвідника було поставлене ​​в Москві співробітником ГУР РФ Рустемом, - допит російського диверсанта Дзортова. ВIДЕО

Затриманий в Україні член російської диверсійно-розвідувальної групи Тимур Дзортов розповів, що його дії в Україні координував помічник начальника Головного управління розвідки Генштабу збройних сил РФ на ім'я Рустем.

Як передає Цензор.НЕТ, відео допиту опублікувала 17 квітня Служба безпеки України в YouTube.

Зокрема, він ставив завдання встановити дані про місце перебування співробітника військової розвідки України, встановити місце перебування автомобіля і самої людини на прізвище Богданов, який раніше працював на спецслужби РФ.

Він додав, що серед завдань також була ліквідація співробітника військової розвідки за допомогою вибухового пристрою, але вона не виконана через те, що пристрій спрацював раніше.

Нагадаємо, 4 квітня в Києві було підірвано машину офіцера українських розвідслужб: диверсанта затримали на місці злочину. Пізніше ГПУ повідомила, що диверсант помер у лікарні, але, як з'ясувалося, він все-таки вижив.

17 квітня глава СБУ Василь Грицак і головний військовий прокурор Анатолій Матіос провели прес-конференцію, на якій розповіли про ліквідацію диверсійної групи, очолюваної кадровими співробітниками російських спецслужб.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики