Цензор.НЕТ

18.04.19 09:56

"Бандера - герой для якогось відсотка українців, і це нормально і класно", - Зеленський. ВIДЕО

Кандидат у президенти Володимир Зеленський вважає, що українці мають пам'ятати про героїв сьогоднішніх, про героїв мистецтва, про героїв літератури, просто про героїв України.

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю РБК-Україна, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Загалом я нормально ставлюся до декомунізації. Суспільство обрало, і - нормально. Є беззаперечні герої. Степан Бандера - герой для якогось відсотка українців, і це нормально і класно. Це один з тих людей, які захищали свободу України. Але я вважаю, що, коли ми таку кількість вулиць, мостів називаємо одним і тим же ім'ям - це не зовсім правильно", - вважає Зеленський.

"До речі, справа не у Степані Бандері. Я можу те ж саме сказати і про Тараса Григоровича Шевченка. Я дуже поважаю його приголомшливу творчість. Але ми ж з вами маємо пам'ятати про героїв сьогоднішніх, про героїв мистецтва, про героїв літератури, просто про героїв України. Чому ми їхніми іменами не називаємо - героїв, які сьогодні об'єднують Україну? Таке напруження в суспільстві, що потрібно робити все можливе, щоб об'єднувати Україну. Якось мене запитали, чого ім'ям Андрія Шевченка не назвали якусь вулицю? Для мене він герой, я справді так вважаю", - запевнив кандидат у президенти.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики