Цензор.НЕТ

19.04.19 08:02

Напередодні другого туру виборів посилено заходи безпеки в пунктах пропуску на Донбасі, - Держприкордонслужба. ВIДЕО

Напередодні другого туру виборів Президента України співробітники Держприкордонслужби підготувалися до можливого збільшення пасажиро-транспортного потоку через лінію розмежування на Донбасі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДПСУ.

"Щоб скоротити час на проходження контрольних процедур, заплановано посилення служби додатковими прикордонними нарядами з перевірки паспортних документів та огляду транспортних засобів, зокрема передбачено застосування мобільних комплексів прикордонного контролю з додатковими робочими місцями на базі мікроавтобусів в усіх КПВВ", - йдеться в повідомленні.

Крім того, з метою ефективного реагування на можливі провокації проросійських бойовиків під час виборчого процесу посилено заходи безпеки в КПВВ шляхом застосуванням мобільних підрозділів та кінологічних оглядових груп зі спеціальними службовими собаками для унеможливлення переміщення через лінію розмежування зброї та вибухівки. Заходи посилення також застосовуються для недопущення осіб, які можуть брати участь у дестабілізаційних заходах на території України в період виборів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики