Цензор.НЕТ

19.04.19 14:42

Поліція майже завершила підготовку до дебатів на НСК "Олімпійський", - Тракало. ВIДЕО

Національна поліція України майже завершила підготовку до дебатів кандидатів у президенти України на НСК "Олімпійський".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив речник поліції Ярослав Тракало на своїй сторінці у Facebook.

"До забезпечення правопорядку під час дебатів на НСК "Олімпійський" - готові! Національна поліція України майже завершила підготовку до сьогоднішнього заходу на головній спортивній арені країни", - написав він.

За його словами, вибухотехніки разом з кінологами перевірили територію.

Також Тракало нагадав, загалом публічну безпеку гарантуватимуть понад 10 тисяч правоохоронців.

"Наразі відбувається розстановка сил та засобів, відповідно до заздалегідь узгодженого формату проведення дебатів. Поліція закликає усі сторони дотримуватися раніше досягнутих взаємних домовленостей щодо формату дебатів, затвердженого представниками обох штабів", - написав він.

Також Тракало наголосив, що будь-які зміни напередодні початку заходу можуть наразити на небезпеку громадян і призвести до зниження рівня безпеки на стадіоні.

"Громадянам нагадуємо: заборонено приходити на стадіон у стані алкогольного/наркотичного сп'яніння, а також приносити із собою зброю, вогненебезпечні засоби, алкоголь чи будь-які інші речі, які можуть наражати на небезпеку оточуючих", - резюмував речник поліції.

Поліція майже завершила підготовку до дебатів на НСК Олімпійський, - Тракало 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики