Цензор.НЕТ

19.04.19 15:30

"Квартал", "Дядя", "Нижні" та "Регіони", - BIHUS info розповіли про таємне керівництво команди Зеленського. ВIДЕО

Журналісти проекту BIHUS info розповіли про таємне листування між членами команди Зеленського і про реальне керівництво у штабі Зеленського.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, журналісти BIHUS info впевнені, реальне керівництво штабом Зеленського - це не ті люди, які були публічно представлені кандидатом у Президенти України, і саме вони мають шанси отримати високі посади і фінансові потоки.

За даними проекту, групою "Дядя" керує адвокат олігарха Коломойського Андрій Богдан. Саме Коломойського в листуванні називають "Дядя" або "Людина із Женеви".

Групу "Нижні" очолює юрист Сергій Нижній. Він і його юридична компанія співпрацювали з "Кварталом", консультували студію щодо податків, зараз обслуговують партію. Журналісти впевнені, що зараз група "Нижні" діє самостійно і з її діяльністю пов'язаний нардеп Антон Геращенко. Хоча сам Нижній це заперечує.

Третя група - "Регіони". Її очолює Ілля Павлюк, який за Януковича "засвітився" помічником нардепа Ігоря Калетника. У той період Павлюка називають "рішалою на митниці", "посередником у митних питаннях" і навіть "королем контрабанди" в західному регіоні.

Четверта група впливу - "Квартал". Її очолюють бізнес-партнери Зеленського брати Сергій і Борис Шефіри.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики