Цензор.НЕТ

19.04.19 18:05

"Закликаю всіх військових бути осторонь політичних протистоянь", - ветеран АТО Терехов (Титановий Джексон). ВIДЕО

Ветеран АТО Євген Терехов (позивний Титановий Джексон) закликав військових бути осторонь політичних протистоянь і не піддаватися на маніпуляції.

Відповідне звернення ветеран розмістив на своїй сторінці в Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Пам'ятаючи людей, які воювали і воюють за Україну, менше всього я хочу, щоб їх втягували у політичну боротьбу. А це намагаються зробити щодня, цинічно прикриваючись гаслами - "в ім’я України". Нашими руками намагаються організувати провокації та протести. В останні дні перед голосуванням, завтра під час дебатів та у день виборів закликаю усіх військових бути осторонь політичних протистоянь", - закликав Терехов.

Ветеран також закликав військових не піддаватися на маніпуляції, а підтримати правоохоронців, які будуть нести службу в найближчі дні.

"Знаю, що у вас в усіх жорстка громадянська позиція. Але уникайте маніпуляцій з боку політиків вашими почуттями і відчуттями.
Пам'ятайте, що спокій громадян на всіх акціях, дебатах та під час виборів будуть захищати поліцеські і гвардійці. Багато із них сиділи із вами в одних окопах. Допоможіть їм, підтримайте. Як тоді, на війні", - сказав він.

"Наша сила - в нашій єдності. Давайте, щоб політики цього не змінили. І ми за один день не зруйнували те, за що так тяжко боролися і билися 5 років", - закликав ветеран АТО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики