Цензор.НЕТ

21.04.19 14:34

Військові активно голосують на спецдільницях у зоні ООС, вибори тривають у штатному режимі, - штаб. ВIДЕО

Голосування в другому турі виборів президента України в зоні операції Об'єднаних сил відбувається в штатному режимі, зафіксовано високу явку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр ООС в Facebook.

"Спеціальна виборча дільниця під номером 000001 знаходиться всього за кілька кілометрів від ворожих позицій. Першими сюди прийшли проголосувати військовослужбовці, які заступатимуть в наряд та добове чергування. Згодом з передових позицій "вахтовим методом" почали привозити особовий склад. Для посилення безпеки проведення виборів командування бригади вжила низку прихованих, але дієвих заходів. Таким чином кожен солдат, сержант та офіцер отримали право здійснити своє волевиявлення", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що військові подбали як про дрібниці, запасні ручки в кабінках голосування, так і про речі більш важливі - додаткові бюлетені, на випадок якщо хтось випадково зіпсує свій.

" Ми проводимо абсолютно чесні вибори, - наголосив голова однієї з дільничних комісій Іван. – Нікому з військовослужбовців не розповідалось, за кого вони мають голосувати, так само і не проводилось заборонених агітацій під час президентських перегонів. Всі ми вважаємо, що кожна людина має право вільно вирішувати долю держави".

На всіх спеціальних виборчих дільницях зафіксована висока явка виборців, зазначили в прес-службі.

Військові активно голосують на спецдільницях у зоні ООС, вибори тривають у штатному режимі, - штаб 01
Військові активно голосують на спецдільницях у зоні ООС, вибори тривають у штатному режимі, - штаб 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики