Цензор.НЕТ

21.04.19 15:08

Поліція вручила Зеленському адмінпротокол за демонстрацію заповненого бюлетеня. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Правоохоронці вручили кандидату на пост президента України Володимиру Зеленському протокол про адміністративне порушення за те, що він показав заповнений виборчий бюлетень.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це спікер виборчого штабу Зеленського Дмитро Разумков написав на своїй сторінці в Facebook, де виклав фото, на яких видно, що представники поліції в присутності кандидата в президенти заповнюють відповідні документи.

"Новий президент - нові правила. Всі мають жити за законом! Зеленському вручають протокол про адміністративне порушення за те, що показав бюлетень", - написав він.

Поліція вручила Зеленському адмінпротокол за демонстрацію заповненого бюлетеня 01

Зазначимо, що на відео, опублікованому на каналі "ЗеПрезидент!" в YouTube видно (46:28), як поліцейський представляється Зеленському та каже, що має відреагувати на всі порушення виборчого законодавства, в тому числі, і на порушення кандидатів у президенти. Так, правоохоронець запитав Зеленського, чому він продемонстрував свій бюлетень.

У свою чергу, Зеленський пояснив правоохоронцю, що журналісти попросили не поспішати і показати бюлетень, перед тим, як він його кинув: "Я не зорієнтувався і показав. Так".

Поліцейський сказав кандидату в президенти, що проти нього мають скласти адмінпротокол, на що Зеленський відповів: "Добре. Порушив. Закон є закон".

Поліція вручила Зеленському адмінпротокол за демонстрацію заповненого бюлетеня 02
Поліція вручила Зеленському адмінпротокол за демонстрацію заповненого бюлетеня 03

Фото: Разумков / Facebook

Як повідомлялося раніше, після голосування Зеленський на виборчій дільниці продемонстрував заповнений бюлетень, у якому позначка стоїть навпроти його прізвища.

Поліція вручила Зеленському адмінпротокол за демонстрацію заповненого бюлетеня 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики