Цензор.НЕТ

22.04.19 14:09

"Обіцяти це було неможливо і не можна", - в команді Зеленського заявили, що зараз "немає можливості" швидко закінчити війну на Донбасі. ВIДЕО

У команді Володимира Зеленського заявили, що найближчим часом "немає можливості" закінчити війну на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у вчорашньому ефірі каналу ICTV сказав політконсультант кандидата Дмитро Разумков.

"Насправді, це дійсно найважче питання, тому що, за великим рахунком, у країні тривають дві війни: одна на сході, і там українська армія справляється, і друга - всередині країни, це війна з корупцією ... Якщо ми повертаємося до війни, це тривалий процес. Ніхто, на жаль, не має можливості закінчити війну завтра. Обіцяти це було неможливо і не можна", - сказав він.

Разумков додав, що нормандський формат залишається ключовим механізмом врегулювання конфлікту на Сході. Також Мінські угоди - від них відходити не можна.

"До Мінська підв’язані всі ті ключові санкції, які на сьогодні здійснюються стосовно РФ. Потрібно більш концептуально взаємодіяти з Британією як з державою, яка підписувала Будапештський меморандум, і з США. Не менш важливим залишається внутрішнє питання - щодо реформ, боротьби з корупцією, економічного розвитку держави", - наголосив консультант Зеленського.

Нагадаємо, під час "дебатів" на НСК "Олімпійський" Зеленський ставив чинному Президенту України Петру Порошенко в провину те, що він не закінчив війну Росії проти України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики