Цензор.НЕТ

22.04.19 17:24

Менше ніж за 24 години команда Зеленського повністю спростувала всі свої передвиборчі обіцянки, - Ірина Геращенко. ВIДЕО

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що менше ніж за добу команда Володимира Зеленського повністю спростувала свої передвиборчі обіцянки.

Відповідне відео Геращенко опублікувала на своїй сторінці в Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Це тягне на рекорд у книзі Гіннеса! Менше, ніж через 24 години після виборів повністю спростувати всі свої виборчі обіцянки", - зазначає Геращенко.

Геращенко нагадала Зеленському риторику його передвиборчої кампанії, озвучивши слогани його агітаційних бордів. Вона порівняла їх зі словами представників штабу Зеленського, які заявили, що в сферу компетенції президента не входять питання обґрунтованості ціни на газ і покарання за корупційні злочини.

"Уже сьогодні ми дізналися, що не президент відповідає за тарифи, а як же тоді закінчення епохи бідності? Виявляється, що президент не може відрубувати руки, тому що це (і не руки), мають засуджувати суди. А як же тоді закінчення епохи брехні. Виявляється, що Мінські угоди - це єдиний реалістичний формат вирішення війни на Донбасі. А як же тоді торгівля на крові і закінчення епохи жадібності?", - заявила Геращенко.

На її думку, кампанія Зеленського була побудована на брехні, маніпуляції і фейках.

"Цікаво, що сьогодні думають його виборці?" - додала нардеп.

Менше ніж за 24 години команда Зеленського повністю спростувала всі свої передвиборчі обіцянки, - Ірина Геращенко 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики