Цензор.НЕТ

22.04.19 19:19

Переносити Адміністрацію президента - не найкращий варіант для держохорони, - Гелетей. ВIДЕО

У держохороні готові до перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової в Києві, ініційованого Володимиром Зеленським, але кажуть, що це "не найкращий варіант".

Як повідомив в інтерв'ю Громадському керівник Управління державної охорони Валерій Гелетей, якщо це нова будівля і за межами міста - виникатиме маса питань саме щодо безпеки, пише Цензор.НЕТ.

"Звичайно, будь-яке рішення, яке прийме президент, управління Державної охорони виконуватиме і гарантуватиме йому безпеку, незалежно від того, де це буде. В урядовому кварталі все ж він буде більше захищений, ніж у будь-якому іншому новому місці", - зазначив Гелетей. Водночас, він підкреслив, що це не буде проблемою для Управління державної охорони.

"Хочеться комусь чи не хочеться, як тільки президент держави вступає на посаду, Управління державної охорони його бере під державну охорону в місцях постійного і тимчасового перебування", - додав він.

Нагадаємо, напередодні другого туру кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив про намір перенести Адміністрацію президента з вул. Банкової в Києві в разі обрання главою держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики