Цензор.НЕТ

22.04.19 22:32

"Ми не здамося", - Порошенко під АП закликав не впадати в розпач і пообіцяв зустріч після наступних президентських виборів (оновлено). ВIДЕО

Петро Порошенко виступив з промовою перед присутніми під АП людьми. Ті, що прийшли реагували вигуками підтримки та оплесками.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на трансляцію, яка опублікована на facebook-сторінці глави держави.

"Черчілль сказав, що перемога - це дорога від поразки до поразки. Це нас не влаштовує, ми будемо рухатися від перемоги через поразку до нової перемоги", - підкреслив Порошенко.

Він заявив, що за п'ять років "спільними зусиллями" - його, команди і присутніх на Банковій - було зроблено більше, ніж за попередні 25 років.

Порошенко закликав зберегти перемоги - армію, мову, церкву, децентралізацію, Нову українську школу.

"Разом ми йдемо перемагати на парламентські вибори. Разом ми повернемося на Банкову після наступних президентських виборів", - заявив діючий президент.

Присутні почали скандувати "Через рік". Порошенко спочатку зазначив "Як Бог поможе", а потім погодився: "Через рік, так через рік". Він закликав не впадати в зневіру і розпач, а також подякував усім присутнім за підтримку.

Пізніше на сторінці президента в Facebook з'явилася публікація: "Мене щиро вразило, як багато людей прийшли на Банкову. Ваші серця, слова підтримки і натхненні обличчя гріють і надають сили. Це було проникливо до мурашок. Не втримався – і ділюся з вами відео, яке зняв з балкону. Які ж ви чудові!"

Нагадаємо, в Києві під АП зібралися люди, щоб подякувати Петрові Порошенку за його діяльність упродовж 5 років на посаді президента України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики