Цензор.НЕТ

23.04.19 09:33

Парубій про можливий розпуск ВР: Ці авантюри не матимуть жодної перспективи. ВIДЕО

Верховна Рада готова оскаржувати в суді будь-які спроби дострокового припинення її повноважень.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій у програмі "Свобода слова" в ефірі телеканалу ICTV.

"Звичайно, у мене є інформація, що така схема (розпуску парламенту через судовий позов про відсутність коаліції. - Ред.) готується. Я навіть мав можливість бачити проект указу на основі подібних застережень...", - зазначив Парубій.

Він також зазначив, що домогтися дострокового припинення повноважень парламента таким способом мають на меті члени команди екс-президента-втікача Януковича.

"Ці схеми - знаєте, звідки вони вилазять? Коли я говорив про ризики, які, на жаль, є, це тіні з минулого, про які ми вже забули, в період Януковича: всі його видатні юристи, які малювали схеми - і фінансові, і економічні. Вони сьогодні малюють такі схеми, щоб нібито було якесь рішення суду, що коаліція нібито перестала існувати два роки тому на основі указу Президента. Хочу сказати, що ці авантюри не матимуть жодної перспективи. Я відстежую, звичайно. Будь-які рішення суду матимуть апеляцію", - уточнив Парубій.

Нагадаємо, раніше спікер ВР Андрій Парубій заявив, що Верховна Рада має намір узгодити з Володимиром Зеленським дату інавгурації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики