Цензор.НЕТ

25.04.19 08:20

РФ знову визнала, що є окупантом, - Гримчак про видачу російських паспортів в ОРДЛО. ВIДЕО

Заявивши про спрощену процедуру видачі паспортів, Росія вчергове визнала себе стороною конфлікту.

Про це в ефірі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПО України Юрій Гримчак, інформує Цензор.НЕТ.

Він переконаний, що заявивши про спрощену процедуру видачі паспортів, Росія вчергове визнала себе стороною конфлікту.

"Росія знову визнала себе частиною конфлікту. Видачу документів на території іншої держави може робити тільки країна-окупант. Тут має збігатися позиція у всього нашого українського політикуму", - говорить заступник міністра.

Він наголошує: фактично, для РФ не має значення прізвище президента України.

"У Росії було два завдання. По-перше, усунути чинного президента. По-друге, створити в Україні хаос. Я сподіваюся, що останнього в країні не відбудеться. І ми будемо відбивати агресію спільними зусиллями", - додав Гримчак.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики