Цензор.НЕТ

25.04.19 12:23

"Хлібне Межигір'я": Громадська організація саботує конкурс на законного управителя, накопичує борги і приховує фінансову звітність, - АРМА. ВIДЕО

За п'ять років усі багатства резиденції "Межигір'я" президента-втікача Віктора Януковича так і не націоналізували, а сама територія почала завдавати збитків державі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті журналістів програми "Секретні матеріали".

140 гектарів території, автопарк дорогих автомобілів, колекції художніх творів - останні 11 місяців цим майном ніхто офіційно не керує, зазначається в сюжеті.

Конкурс на управителя вже переносився тричі, а громадська організація, яка вже понад п'ять років керує "Межигір'ям", доступу до фінансових справ резиденції не дає. У сюжеті зазначається, що джерелами доходів є: вхідні квитки, прокат велосипедів, фастфуд і ресторани, теплиця, ферма.

"Сумнівним є сам факт їхнього перебування там. - каже заступник голови Громадської ради при АРМА Віталій Власюк. - Фраза Дениса (Денис Таракхотелик - комендант Межигір'я. - Ред.), що їх уповноважив народ, дуже сильна. Але мусять бути і законні підстави".

За його словами, нинішні управителі своєю непрозорістю самі породжують різноманітні підозри.

За словами Таракхотелика, отриманих від усього перерахованого вище грошей вистачає лише на утримання "Межигір'я", тому управителі не платять за рахунками, а також не платять податки. На утримання, за його словами, потрібно щонайменше 36 мільйонів гривень, але і цього не вистачає.

11 місяців тому "Межигір'я" було передано Національному агентству з виявлення та розшуку активів. Брати участь в оголошеному конкурсі на управителя резиденції виявили бажання лише два претенденти із сумнівною репутацією.

"Бояться, не розуміють, із чим їм доведеться мати справу. Бояться присутності тих людей, які там зараз. Можливого силового сценарію", - говорить Власюк.

В АРМА зауважують, що основною причиною, чому в "Межигір'я" досі немає адекватного управителя, - саботаж з боку громадської організації, яка там влаштувалася.

Водночас нинішні управителі не платять за електроенергію - борг уже сягнув 13,6 млн гривень, а відключити резиденцію від підстанції не дозволяють люди в камуфляжі, які називають себе представниками громадської організації "Межигір'я".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики