Цензор.НЕТ

25.04.19 15:21

Нова система охорони здоров'я в Україні розвиватиметься незалежно від політичних подій, - Супрун. ВIДЕО

Нова система охорони здоров'я буде продовжувати працювати і розвиватися незалежно від політичних подій, повідомила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун на прес-конференції в Києві в четвер.

Нова система охорони здоров'я в Україні розвиватиметься незалежно від політичних подій, - Супрун. ВIДЕО

За її словами, МОЗ готовий зустрічатися з командою новообраного президента Володимира Зеленського, щоб проінформувати його про перебіг реформи, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Коли 50 пацієнтських організацій написали відкриту заяву новообраному президенту і його команді про підтримку змін, які відбуваються в країні, вони (команда В.Зеленського. - Ред.) чіткіше визначилися в необхідності реформи. Ми будемо йти далі крок за кроком, ми готові зустрічатися з командою новообраного президента або з ним безпосередньо, щоб розповісти про хід реформи", - сказала вона.

За словами У.Супрун, МОЗ вибудовує будь-який етап реформи таким чином, щоб уникнути "відкату" виконаної командою роботи.

"Ми почали трансформацію системи охорони здоров'я під час війни, політичної нестабільності і жорсткого опору звідусіль. З 2016 року працюємо в умовах постійної загрози "відкату"(змін. - Ред.). Але трансформація триває. Будь-який етап ми будуємо таким чином, щоб нова система охорони здоров'я продовжувала працювати і розвиватися незалежно від політичних подій", - зазначила вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики