Цензор.НЕТ

26.04.19 14:21

"Ви позбавляєте Зеленського конституційних повноважень", - Гриценко - Сироїд щодо проекту закону про Президента від "Самопомочі". ВIДЕО

Екс-кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко розкритикував проект закону про Президента, який подала до парламенту віце-спікер ВР Оксана Сироїд і фракція "Самопомочі".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, в ефірі програми "Право на владу" Гриценко звернувся до Сироїд і назвав законопроект непрофесійним і неконституційним.

"Цей закон підступний, він непрофесійний абсолютно. Цей закон у принципі не можна реєструвати, він не пройде Конституційний суд, Зеленський або будь-який інший "зеленський" не має право його підписувати і мусить його ветувати. Чому? Він кардинально обмежує конституційні повноваження Президента. Своїм проектом ви позбавляєте права Зеленського вносити на затвердження кандидатуру міністра оборони - ви хочете, щоб це робив прем'єр-міністр, ви позбавляєте права вносити міністра закордонних справ, главу СБУ і навіть керівника служби зовнішньої розвідки. Ви забираєте право формувати РНБО і вплив на глав обласних адміністрацій. Ви хочете, щоб прем'єр-міністр сам ухвалював рішення про введення надзвичайного стану. Ви як юрист знаєте, що все це суперечить Конституції. Проте проект з'явився! Як він міг такий з'явитися?!" - сказав Гриценко.

"Шкода, що було сказано дуже багато неправди", - відреагувала Сироїд, але на запитання Гриценка "Назвіть хоча б один приклад. Де неправда?" - не відповіла.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики