Цензор.НЕТ

28.04.19 10:00

"Ми маємо щиро любити нашу країну і твердо вірити в перемогу": Порошенко і Гройсман привітали українців із Великоднем. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко і Прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітали українців з Великоднем.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Христове Воскресіння дає нам сили боротися і перемагати навіть у надзвичайно складних умовах. Вчить тому, що навіть після Голгофи життя вічне все одно переможе", - йдеться в повідомленні прес-служби Глави української держави вранці в неділю.

Порошенко зазначив, що вперше з часів Хрещення ми маємо власну незалежну автокефальну Церкву. Церкву, яка отримала Томос від Вселенського Патріарха і сопричасна з усією повнотою світового Православ’я. І яку ми залишимо у спадок нащадкам.

"Для перемоги потрібно дві речі: віра та любов. І сьогодні вони як ніколи потрібні Україні. Ми маємо щиро любити нашу країну та твердо вірити в перемогу. В те, що зможемо відстояти нашу свободу, зробити життя успішним і заможним", - підкреслив президент.

Зі свого боку Прем'єр-міністр Володимир Гройсман побажав злагоди і благополуччя українським сім'ям.

"Щиро вітаю українців зі світлим святом Воскресіння Христового! Кожній українській родині бажаю злагоди та добробуту", - написав він.

Він зазначив, що людство завжди об'єднувала віра в перемогу добра над будь-яким злом і агресією. І віра в силу всіх людей, що бажають зробити світ кращим.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики