Цензор.НЕТ

30.04.19 11:12

У Норвегії виявили білуху-шпигуна: на тварині була закріплена камера, на ремені - напис "обладнання Санкт-Петербурга". ВIДЕО

Рибалки, що промишляють біля одного з норвезьких островів, виявили незвичайного кита-білуху. На тварині був ремінь з обвісом і камерою GoPro. Норвежці припускають, що білуха припливла з Мурманська.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на російський телеканал "Дождь".

Білуху помітили біля норвезького острова Інге. Один з рибалок розповів, що 25 квітня, коли він рибалив там із батьком і братом, до їхнього човна підплила білуха. На тварині був ремінь з обвісом і камерою GoPro. Ремінь був дуже туго затягнутий, його вдалося зняти з кита лише наступного дня. За словами рибалки, білуха приручена і дозволяла себе гладити.

Вчені припустили, що білуха могла "втекти" з Росії. Морський біолог з Інституту морських досліджень Мартін Біюв уточнив, що норвезькі вчені не маркують китів таким чином. Він припустив, що це могли зробити моряки ВМФ Росії.

"Ми знаємо, що в Росії тримають приручених китів і що деякі з них тікають і слідують за нашими човнами", - сказав професор Університету Тромсе Ойдін Рікардсен. Він додав, що розмовляв з кількома російськими вченими і вони сказали, що білуха могла належати російському флоту в Мурманську.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики