Цензор.НЕТ

30.04.19 10:03

Російські силовики провели обшуки в будинках кримських татар в окупованому РФ Криму. ВIДЕО

В окупованому Росією Криму російські силовики провели обшуки в будинках кримських татар.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Кримська солідарність" у Facebook.

За даними організації, о 6.30 ранку 30 квітня надійшла інформація про слідчі заходи в будинку кримського татарина Ділявера Бекірова, який проживає в с. Живописне, вул. Загорська.

О 6.15 ранку, за повідомленням заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла, в будинку кримськотатарського активіста Ролана Османова відбувається обшук.

"Ролан проживає в с. Урожайне Сімферопольського району, вул. Ювілейна, 67. Одружений. У будинку перебувають літня мати, дружина і двоє малолітніх дітей. Наймолодшій дитині 6 місяців. У квітні 2018 року Ролан Османов вийшов з одиночним пікетом на захист Ханського палацу. На плакаті Ролана Османова було написано "Припиніть під виглядом реставрації знищувати історію кримських татар!"" - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що під час обшуку матері Ролана стало зле: "З будинку Ролана Османова вийшла його дружина з молодшою ​​дитиною на руках, щоб зустріти лікаря швидкої допомоги, яку викликали для матері Ролана. Силовики пропустили лікаря і дружину Ролана у двір".

"Обшук у будинку кримськотатарського активіста Ролана Османова завершено. Силовики залишили домоволодіння, попередньо повідомивши, що нібито шукали наркотики. Свободу пересування Ролана після обшуку не обмежено", - йдеться в повідомленні активістів.

Російські силовики провели обшуки в будинках кримських татар в окупованому РФ Криму 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики