Цензор.НЕТ

01.05.19 11:02

Підконтрольні Порошенку чиновники дозволили Медведчуку отримати контроль над "золотою жилою", - Лещенко. ВIДЕО

Прощальний "медовий місяць" Порошенка і Медведчука триває. Незважаючи на застереження СБУ, держрегулятори дозволили куму Путіна Віктору Медведчуку переоформити свою головну "дійну корову" в Україні.

Підконтрольні Порошенку чиновники дозволили Медведчуку отримати контроль над "золотою жилою", - Лещенко. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Сергій Лещенко.

"За роки правління Порошенка кум Путіна отримав контроль над золотою жилою, яка дозволяє йому казково збагачуватися. І в останні тижні влади Порошенка цей актив - дизельну трубу - страхуючись на випадок зміни влади, медведчуківський клан оформив на білоруську компанію. Антимонопольний комітет, який контролює президент Порошенко, дав необхідні дозволи", - написав він.

Лещенко зазначив, що днями отримав офіційні документи, які підтверджують, що ще в грудні минулого року була озвучена позиція СБУ, що компанія, за якою Медведчук хоче приховати свою трубу контролюється з Росії. Однак це, за його словами, не завадило рішенням підконтрольних Порошенкові чиновників.

"Тому дякуємо Петрові Олексійовичу, що з кожного другого літра дизельного пального в Україні медведчуківський клан отримує гроші на свої телеканали, політичні проекти та ідеологію просування "русского мира"", - підкреслив нардеп.

Підконтрольні Порошенку чиновники дозволили Медведчуку отримати контроль над золотою жилою, - Лещенко 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики