Цензор.НЕТ

06.05.19 13:36

Прикордонники затримали громадян Пакистану та Індії, які незаконно потрапили в Україну з РФ. ВIДЕО

Вчора прикордонники Сумського загону затримали двох іноземців, які незаконно потрапили на територію України з РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Держприкордонслужбу.


"Інформацію про появу невідомих осіб поблизу кордону правоохоронці відділу "Краснопілля" отримали від місцевих жителів. В ході вжитих заходів охоронці кордону порушників затримали. Виявилося, що 41-річний громадянин Індії та його супутник – 38-річний громадянин Пакистану, не маючи необхідних документів для в’їзду в Україну, вирішили незаконним способом, в обхід пунктів пропуску, перетнути кордон. Обидва чоловіки затримані та притягнені до відповідальності за незаконне перетинання кордону. Подальшу долю іноземців вирішуватиме суд", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що прикордонники проводять системні заходи з протидії нелегальній міграції та перевірки порядку дотримання іноземцями міграційного законодавства України в рамках профілактичних заходів "Мігрант".

З початку проведення цільових профілактичних заходів "Мігрант", правоохоронці притягнули до відповідальності більше 3 тисяч порушників українського законодавства у міграційній сфері. Загальна сума накладених штрафів сягає майже 50 мільйонів гривень. Прийняті рішення про примусове повернення до країн походження та видворення з України стосовно 130 іноземців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики