Цензор.НЕТ

06.05.19 18:53

Іноземців з георгіївськими стрічками можуть зупиняти на кордоні України з забороною в'їзду на 3 роки, - ДПСУ. ВIДЕО

З середини квітня і до святкування Дня перемоги на кордоні України зростає кількість мандрівників-порушників із забороненою символікою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку ДПСУ.

У відомстві нагадують, що виготовлення і пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки в Україні - це правопорушення. За публічне використання (в тому числі носіння) стрічки або її зображення статтею 173-3 КпАП передбачено штраф від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією стрічки або предметів, що містять її зображення.

"Хоча законодавець ще не визначив, який саме орган чи посадова особа має складати протоколи про такі адмінпорушення (законопроект 9259 за результатами розгляду профільним Комітетом рекомендовано до схвалення в першому читанні), на кордоні порушники не залишаються безкарними.

Почастішали випадки відмови іноземцям із георгіївськими (гвардійськими) стрічками у в'їзді в Україну з забороною в'їзду (зазвичай на 3 роки). Після таких відмов прикордонники скеровують у Нацполіцію повідомлення про виявлення ознак правопорушення", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики