Цензор.НЕТ

07.05.19 10:37

Порошенко не з'явився на допит у ГПУ в межах розслідування справ Майдану і не підписав протокол свого допиту від 2016 року, - Горбатюк. ВIДЕО

Президент Петро Порошенко не прийшов на допит у Генеральну прокуратуру України у вівторок, 7 травня, в межах розслідування справ Євромайдану.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це повідомив заступник начальника Головного слідчого управління - начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Крім того, Горбатюк заявив, що Порошенко досі не підписав протокол свого першого допиту. Допит було записано на відео. Після допиту Порошенко його не підписав, пославшись на зайнятість. Однак пізніше, за словами Горбатюка, незважаючи на неодноразові нагадування, президент його також не підписав. Це дає підстави Горбатюку розглядати такі дії як навмисні.

Горбатюк заявив, що Порошенку загрожує штраф за неявку, а після закінчення повноважень президента в разі повторної неявки до нього може бути застосовано запобіжний захід щодо примусової доставки на допит.

Наразі президента Петра Порошенка очікують на церемонії складення присяги суддями новоствореного Верховного суду. Клопотання про перенесення допиту у зв'язку з цим до ГПУ не надходило.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики