Цензор.НЕТ

08.05.19 13:20

Не знаю, куди піде Богдан. Куди Зеленський запросить. А може, взагалі нікуди, - Коломойський. ВIДЕО

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що в разі призначення свого адвоката Андрія Богдана на державну посаду при президентові Зеленському не має наміру звертатися до нього для вирішення своїх питань.

Про це він заявив в інтерв'ю Bihus.Info, інформує Цензор.НЕТ.

"Не знаю, куди піде. Куди Зеленський запросить. А може, і нікуди ...", - сказав олігарх.

"Я сказав, що він (Богдан - ред.), зокрема, і мій адвокат. А я для нього один з найважливіших клієнтів. Я з ним розмовляв телефоном. Кажу: непогано було б приїхати, всі справи запущено. Ми всі чекаємо, коли ви вже закінчите з виборами. Я казав, якщо ти підеш туди на роботу, то втрачається адвокатська ліцензія. Хто буде замість тебе? Давай обговоримо", - сказав він.

Коломойський не відкидає, що Богдан міг би стати главою Адміністрації президента або генпрокурором. При цьому запевнив, що в разі призначення Богдана на державний пост не має наміру звертатися до нього для вирішення своїх проблем. Однак на запитання про що він міг би просити Богдана гіпотетично, Коломойський сказав: "... щоб прискорити процеси, які наштовхуються на бюрократію і зволікання. Щоб він підказав механізм, як правильно в тій системі координат, у якій він би перебував".

Також Коломойський зазначив, що не вважає правильним гасло кампанії Зеленського про залучення в політику молодих осіб: "Потрібно давати дорогу молодим, але не можна відсікати попередній досвід".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики