Цензор.НЕТ

14.05.19 16:33

Всі українські олігархи-власники телеканалів зав'язані на Росії, - Шустер. ВIДЕО

Телеведучий Савік Шустер і генеральний директор каналу 3S.tv Павло Єлізаров розповіли в інтерв'ю про своє повернення в Україну після президентських виборів, про майбутні проекти на українському телебаченні, чому виробництво якісного політичного ток-шоу коштує від 50 до 150 тисяч доларів, яка зарплата топових українських телеведучих, чому політики не готові працювати за законом з телебаченням, а також які висновки мають зробити громадяни України, щоб вкотре не упустити історичний шанс на розвиток держави.

Про це дивіться у відеоблозі "Цензор Interview" на каналі Цензор.НЕТ.

Підписуйтесь на Youtube-канал Юрія Бутусова

0:22 Повернення в Україну
3:22 Вектор руху країни і "парадокси" українського народу
5:30 Як зникає довіра народу до влади на прикладі Ющенка і Порошенка
8:05 5 років правління Порошенка
21:40 Запитання до Зеленського
25:48 Специфіка українського медіа-ринку
38:12 Цілі повернення в Україну і створення нового телепродукту
44:00 Цензура на українському ТБ
49:21 Зв'язки Росії та України, як вибудовувати в майбутньому відносини
56:00 Інформаційна війна між Росією та Україною
1:01:55 Аналіз минулого
1:03:45 Чому бюджет сучасного хорошого політичного ток-шоу становить близько 70 тисяч доларів, зарплата Савіка Шустера $10 тис, сучасне ринкове телебачення
1:21:42 Реформа громадського телебачення.

агадаємо, 15 січня 2016 року телеведучий Савік Шустер повідомив, що отримав повістку про виклик до слідчого управління фінансових розслідувань податкової інспекції у кримінальній справі. Податкова служба визнала підозрілим, що "Савік Шустер Студія" продала Національній телекомпанії України свої програми за ціною нижче ринкової (за 12 грн) і звинуватила студію в ухиленні від сплати податків. Студія оскаржила це рішення.

25 квітня Київський міський центр зайнятості анулював дозвіл Шустера на роботу в Україні під приводом, що він не повідомив, що в 2015 році проти нього було відкрито кримінальне провадження. Шустер заявив, що, переслідуючи "Савік Шустер Студії", Державна фіскальна служба "виконує замовлення людей, яким не вигідно, щоб на телеканалах лунала правда", а її глава Роман Насіров зводить з ним особисті рахунки.

13 червня суд скасував заборону Шустеру на працевлаштування в Україні. В кінці серпня податкова знову оштрафувала "Савік Шустер Студії". Студія оскаржила це рішення у всіх інстанціях.

У грудні 2017 року Київський апеляційний адміністративний суд скасував штрафні санкції, а наказ про проведення перевірки визнав законним. Студія подала касаційну скаргу на це рішення, щоб визнати перевірку податкової незаконною.

15 листопада 2018 року студія повідомила, що після трьох років судових тяжб Верховний Суд України виніс остаточне рішення у справі "Савік Шустер Студії", скасувавши їй штраф податкової інспекції в 13 млн грн.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики