Цензор.НЕТ

21.05.19 23:16

Розпуск Верховної Ради відповідає чинному законодавству і Конституції, - Богдан. ВIДЕО

Під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським всі суперечки депутатів про те, чи відповідає Конституції дострокове припинення повноважень Верховної Ради, закінчилися тим, що всі присутні погодилися йти на вибори.

Про це глава Адміністрації президента України Андрій Богдан заявив в ефірі "112 Україна", пише Цензор.НЕТ.

"З нашої точки зору дострокове припинення повноважень Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції, і це відзначили більшість голів фракцій, які були присутні сьогодні на консультаціях. Справді, деякі глави фракцій і голова Верховної Ради вважають юридично нечистим процес розпуску і процес оголошення дострокових виборів. Однак з точки зору чинного законодавства ми не бачимо жодних проблем, і, в принципі, всі суперечки на рахунок того - конституційно, неконституційно, - закінчилися тим, що всі присутні на консультаціях погодилися йти на вибори", - зазначив Богдан.

За його словами, глави фракцій також узгодили спільну позицію розглянути 22 травня проект закону про зміну системи виборів.

"Якщо завтра будуть розглянуті ці зміни в закон, - це буде додаткова легітимізація від всіх фракцій нашого існуючого українського парламенту", - додав глава АП.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський офіційно розпустив Раду і призначив вибори на 21 липня. Забезпечити фінансування виборів доручено Кабінету міністрів.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій видав розпорядження, згідно з яким позачергове засідання Ради призначено на 22 травня 2019 о 12:00.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики