Цензор.НЕТ

23.05.19 15:02

"Ми хочемо зробити країну в смартфоні", - Зеленський. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський заявив, що хоче залучити українців до управління країною за допомогою сучасних технологій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода", про це він сказав на українському форумі інтернет-діячів IForum 23 травня.

Відео Радіо Свобода

"Можете вважати мене наївним мрійником, але ми хочемо зробити країну в смартфоні, уряд у смартфоні. І впровадження чотирьох рівнів: інформація про державу – перший рівень, комунікація з державою – це другий рівень, транзакції з державою – третій рівень, залучення в управління державою – це четвертий рівень", – сказав Зеленський на українському форумі інтернет-діячів IForum, що відбувається в Києві.

"Як би було круто, якби, коли ти їдеш на роботу, то ти не тільки отримуєш новини, бачиш, яка сьогодні погода, а ти реально контролюєш, які законопроекти подаються, ти можеш їх змінювати, які чуваки, вибачте за це слово, які люди обираються, як їх можна відкликати, які ви петиції готуєте, як ви можете доповнювати той чи інший законопроект. Тому я правда мрію про нашу країну в смартфоні, і щоб ми були першими у світі", – додав президент України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики