Цензор.НЕТ

26.05.19 21:42

Сапери за тиждень знешкодили 57 мін на Донбасі, - прес-центр ООС. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій зі складу Об'єднаних сил протягом тижня обстежили 58 га території, вилучили і знешкодили 57 вибухонебезпечних предметів.

Про це інформує прес-центр операції Об'єднаних сил (ООС) у Facebook, пише Цензор.НЕТ.

Зазначається, що протягом тижня сили і засоби підрозділів ДСНС зі складу Об'єднаних сил залучалися до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які було пошкоджено унаслідок артилерійських обстрілів, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розташованих у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

Крім цього, особовий склад служби продовжує виконувати аварійно-відновлювальні роботи на житлових будинках у Мар'їнці, Красногорівці та Гранітному. За тиждень відновлено дев'ять будинків, загалом від початку проведення операції - 335.

"У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в'їзду-виїзду, рятувальниками було надано медичну та психологічну допомогу 434 особам", - додали у штабі.

Сапери за тиждень знешкодили 57 мін на Донбасі, - прес-центр ООС 01
Сапери за тиждень знешкодили 57 мін на Донбасі, - прес-центр ООС 02
Сапери за тиждень знешкодили 57 мін на Донбасі, - прес-центр ООС 03
Сапери за тиждень знешкодили 57 мін на Донбасі, - прес-центр ООС 04
Фото: facebook.com/pressjfo.news

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики