Цензор.НЕТ

07.06.19 21:12

Зеленський подякував ВР за те, що вона своєю поведінкою підтвердила правильність рішення про її розпуск. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський подякував Верховній Раді за те, що своєю бездіяльністю вона доводить, що його рішення розпустити парламент було правильним.

Зеленський подякував ВР за те, що вона своєю поведінкою підтвердила правильність рішення про її розпуск. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у відеозверненні, розміщеному в Фейсбуці Адміністрації президента

"Президент повинен бути об'єктивним, тому, коли є за що, потрібно хвалити. Я хочу похвалити і від щирого серця сказати нашій Верховній Раді "Величезне дякую"... Дякую, що своєю "плідною працею" доводите всій країні - рішення про розпуск Ради було правильним", - сказав він.

За словами Зеленського, після розпуску парламенту у нього були сумніви, а чи не помилився він із цим рішенням. Однак за останні дні Рада своїми діями його заспокоїла.

"Депутати залишили мажоритарку, залишили недоторканність, залишили старих міністрів, залишили старих силовиків на посадах, залишили можливість не відповідати за незаконне збагачення. Як багато вони залишили наступним поколінням!" - підкреслив президент.

Він заявив: "Дякую, що своєю "плідною працею" доводите всій країні - рішення про розпуск Ради було правильним. Дякую, що перед парламентськими виборами не вводите народ в оману, не намагаєтесь сподобатись виборцям, а залишаєтеся собою. Продовжуєте прогулювати і кнопкодавити. Доводите все ті "гарячі" слова, які вам адресують громадяни. Вони всі заслужені. Рівень вашої підтримки був 4% але дякую, що не зупиняється, продовжуєте пробивати дно. Люди все бачать і все розуміють. 21 липня вони все це оцінять. Обов'язково. Тож зробимо їх ще раз".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики