Цензор.НЕТ

16.06.19 12:13

Кандидат від "Слуги народу" Арахамія: "Не поважаю Коломойського". ВIДЕО

Український підприємець і волонтер, четвертий номер у виборчому списку партії "Слуга народу" Давид Арахамія "не поважає" олігарха Ігоря Коломойського.

Кандидат від "Слуги народу" Арахамія: "Не поважаю Коломойського". ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Я не поважаю Коломойського. Бо коли я прилетів у Дніпро і побачив, у якому стані Дніпровський аеропорт, якщо це рідне місто такої заможної людини, то я вважаю, що йому просто "пофіг". Якщо йому "пофіг" на своє місто, то як йому може бути не "пофіг" на свою країну?" - сказав він.

Арахамія наголосив, що перш ніж погодитися приєднатися до президентської партії, питання її "зав’язків із Коломойським" було одним із вирішальних для нього.

Читайте також: У нас склалися нормальні службові відносини, побудовані на взаємній довірі, - Хомчак про знайомство з Коломойським

"Дві речі, які мене турбували перед тим, як я міг погодитися чи не погодитися приєднуватися до команди: це зв’язки з Коломойським, а друге – це ставлення до Росії. Тобто дві мої червоні лінії. Щодо Коломойського він (Зеленський. - Ред.) мені відверто сказав, що вони партнери по "Кварталу" були. Не партнери, а він надавав канал, час, тому вони знайомі. Але каже: "Ти ще подивишся, коли з часом побачиш мої зв’язки з Коломойським із точки зору, як я буду діяти", - сказав Арахамія.

Кандидат у депутати зазначив, що сам жодним чином не пов'язаний з олігархом, і додав, що познайомився з ним багато років тому, коли співпрацював із "Приватбанком".

"Я кажу завжди, що я з Коломойським знайомий через "Приват-24", і то в минулому. Я бачився з Коломойським у 2014 році. Була перша зустріч волонтерів із президентом Порошенком. Коломойський був тоді "губернатором". І всі "губернатори" у першому ряду сиділи", - сказав Арахамія.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики