Цензор.НЕТ

02.07.19 09:47

Торгівля мовою не принесе ніяких дивідендів. І не зупинить Росію, - Порошенко. ВIДЕО

Головна мета проросійського реваншу в Україні - зупинити наш рух до членства в Євросоюзі і НАТО і повернути у сферу впливу Росії всі землі від Донбасу до Галичини.

Як передає Цензор.НЕТ, про це п'ятий президент України, лідер "Європейської Солідарності" написав у себе на сторінці в Facebook.

"Події розгортаються так, що повзучий проросійський реванш стає дедалі очевиднішим. Пролунала пропозиція надати російській мові статус офіційної на Донбасі. Але торгівля мовою не принесе Україні жодних дивідендів. І не зупинить Росію. Бо Росія прийшла не по Луганськ, не по Донецьк, і навіть не по Крим.

Головна мета реваншу – зупинити наш рух до членства в Євросоюзі та НАТО і повернути у сферу впливу Росії всю Україну, від Донбасу до Галичини. Росія розуміє, шо вступ України до цих двох союзів – це стовідсоткова гарантія миру, безпеки українців і незалежності країни. І ми це розуміємо", - зазначив Порошенко.

Саме тому "Європейська Солідарність", наші дипломати і юристи, розробили фундаментальний документ - Євроатлантичну Хартію.

"Це і як клятва, і як присяга, і як план узгоджених дій різних політичних сил з метою прискорити вступ України до НАТО. Там - чіткі зобов’язання, які вже нікому не дозволять вильнути хвостом у разі зміни політичної кон’юнктури. Ми розраховуємо, що до Хартії приєднаються інші політичні сили. Лише спільними зусиллями ми досягнемо великої мети – миру й безпеки через членство в НАТО, добробуту – через вступ до ЄС", - зазначив експрезидент.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики