Цензор.НЕТ

06.07.19 23:16

"Особливий статус" у заявах політиків означатиме федералізацію України за російським сценарієм, - Клімкін. ВIДЕО

Президент Молдови Ігор Додон і Сергій Яралов з оточення Плахотнюка обговорювали план федералізації Молдови, називаючи її "особливим статусом, що передбачає широкі законодавчі і виконавчі повноваження в політичній, економічній і соціокультурній сферах".

Відповідне відео опублікував у фейсбуці глава МЗС України Павло Клімкін, який перебуває в політичній відпустці, інформує Цензор.НЕТ.

"Друзі з Молдови скинули досить вже популярне в інтернеті відео. Дивіться самі. Два молдавські політики, Ігор Додон і Сергій Яралов з оточення Плахотнюка (сам він залишився за кадром), обговорюють план федералізації Молдови. Замінюючи, з посиланням на заступника голови уряду РФ Дмитра Козака, слово "федералізація" на "особливий статус, що передбачає широкі законодавчі і виконавчі повноваження в політичній, економічній і соціокультурній сферах". Нічого не нагадує? При цьому на відео Додон каже, що це узгоджена справа.

Відео наробило галасу ще на початку червня.

Коли будете чути схожі пропозиції від політиків, розумійте і знайте: це і є федералізація, причому за російським сценарієм", - написав він.

За його словами, саме у такий спосіб намагатимуться просувати план федералізації в Україні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики