Цензор.НЕТ

08.07.19 08:50

Білецький - Зеленському: "Якщо ви не захочете за 24 години впоратися з інформаційною окупацією, ми візьмемо це на себе". ВIДЕО

Президент України Володимир Зеленський має адекватно відреагувати на анонсований телеміст "Треба поговорити" між російськими пропагандистами з телеканалу "Росія 24" і телеканалом Newsone, який належить куму президента РФ Віктору Медведчуку.

Відповідне відеозвернення опубліковано на youtube-каналі Білецького.

"Що ми, українські націоналісти, з цього приводу думаємо: Путіну "треба поговорити" - нехай він поговорить із 13 тисячами мертвих, яких вбили його солдати в нашій країні. А нам з цього приводу "треба поговорити" з нашим новим президентом Володимиром Зеленським" , - сказав Білецький.

Він також зазначив, що націоналісти дають президенту 24 години на адекватну відповідь на "підготовку інформаційного шабашу Кремля".

"Відповідь має бути адекватною. Лідера держави, яка перебуває в стані війни. Не клоуна, не артиста з олігархічних корпоративів, а президента. Інакше відповідь "зеленим чоловічкам" Кремля почнуть давати "чорні чоловічки"", - йдеться в заяві Білецького.

Нагадаємо, український телеканал із медіаімперії одіозного політика і бізнесмена, глави політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука NewsOne і пропагандистський державний телеканал "Росія" анонсували на 12 липня спільний телемарафон "Треба поговорити".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики