Цензор.НЕТ

08.07.19 09:35

"Фігура Медведчука - токсична для всіх", - ексжурналісти ZIKу про масові звільнення з телеканалу. ВIДЕО

Журналісти Роман Недзельський, Сергій Костеж і Антон Коцуконь розповіли, як дізналися про купівлю телеканалу ZIK кумом президента Росії Віктором Медведчуком, як відбувалася зміна керівництва на телеканалі і звільнення журналістів на знак протесту, про миттєве запровадження цензури, спроби задобрити працівників грошима, а також про майбутнє українського медіаринку.

Про це дивіться в новому відеоблозі Олексія Братущака "Цензор Interview" на каналі Цензор.НЕТ.

Підписуйтесь на youtube-канал "Цензор.НЕТ"

00:48 Чому журналісти пішли із ZIKу
8:20 Чим ZIK відрізняється від "112 Україна" і "NewsOne" і чому на останніх двох телеканалах не було масових звільнень після купівлі Медведчуком
12:10 Реакція глядачів на звільнення
16:30 Аналогії з минулим
20:20 Майбутнє інформаційного простору України після скуповування каналів Медведчуком
28:03 Як сприйняли рішення про звільнення колеги з інших телеканалів
30:20 Чи можна називати співробітників каналів Медведчука медійними колаборантами
31:30 Компроміс і робота на агресора
35:30 Медіапростір і український політикум
41:00 "Зашквари" ZIKу: історія з Порошенком, Семочком, Гладковським.

Нагадаємо, 14 червня стало відомо, що телеканал Zik купив соратник Медведчука Тарас Козак, нардеп від "Опозиційного блоку". Козак також є власником телеканалів NewsOne і "112 Україна".

Він об'єднав три свої інформаційні телеканали - "112 Україна", NewsOne і ZIK - в медіахолдинг "Новости", який очолив Олексій Семенов (колишній керівник телеканалів "112 Україна", NewsOne і Прямого каналу).

Відразу після звістки про продаж Zik з каналу звільнилися журналісти Кіпіані, Недзельський, Рахманін, Даниленко та деякі інші. Також телеканал залишив голова медіахолдингу Zik Ігор Туркевич.

Партія "Народний фронт" вимагала скликати у зв'язку зі зміною власника телеканалу засідання РНБО.

В Адміністрації президента 19 червня відбулася зустріч з колишніми працівниками телеканалу ZIK, які звільнилися з каналу після його купівлі соратником Віктора Медведчука - Тарасом Козаком.

Народний депутат Єгор Соболєв звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням заборонити в Україні телеканали, скуплені агентом Кремля Віктором Медведчуком.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики