Цензор.НЕТ

09.07.19 17:38

"Ти не додому йдеш, а тут сидиш, нах#й! Ти поняв?" - у Вінницькій області поліцейський вдарив кийком затриманого і змусив його присідати. ВIДЕО (оновлено)

У Ямпільському відділенні поліції Вінницькій області поліцейський вдарив затриманого кийком і змусив його присідати. Увага! Ненормативна лексика!

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис інциденту опублікував на своїй сторінці в Facebook Анатолій Качур.

На записі видно, як поліцейський б'є затриманого кийком, а потім наказує йому присідати. Той підпорядковується і робить присідання під вказівки поліцейського про те, як правильно це робити.

"Ямпільське відділення поліції ... патрульні Семчук і Бишиньска, а прикриває все нач. поліції хабарник Мілевський. І це не поодинокий випадок знущання з громадян Ямполя та Ямпільського району", - пише автор у коментарі до запису.

Пізніше Відділ комунікації поліції Вінницької області повідомив: "8 липня за фактом оприлюдненого в мережі інтернет відео про вчинення правопорушення працівниками Ямпільського відділення поліції наказом т.в.о. начальника ГУНП Русланом Морозом призначено службове розслідування. На період службового розслідування двох працівників сектору реагування патрульної поліції, керівника Ямпільського відділення поліції та відповідального від керівництва відділення поліції відсторонено від виконання службових обов’язків. Усі зібрані матеріали в подальшому будуть скеровані до Державного бюро розслідувань для правової кваліфікації дій працівників поліції".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики