Цензор.НЕТ

19.07.19 11:05

Наші перші бої почалися ще до того, як це офіційно назвали АТО і війною, - колишній командир полку "Азов" Максим Жорін. ВIДЕО

Колишній командир полку "Азов", глава східного об'єднання партії Національний Корпус "Терен Схід" Максим Жорін, позивний Мосе, - брав участь у звільненні Маріуполя та Мар'їнки, боях за Іловайськ, Широкинській наступальній операції.

Сьогодні український воїн - герой нового випуску проєкту Цензор.НЕТ "Своя війна".

Підписуйтесь на Youtube-канал Юрія Бутусова

До війни закінчив Київський національний університет технологій та дизайну, активно займався суспільно-політичною діяльністю, організовував патріотичні акції, разом з побратимами формував громадські патрулі для боротьби зі злочинністю на вулицях столиці. Закінчив військову кафедру, але військового досвіду не мав. Це не завадило з перших днів брати участь у бойових діях на сході України - спочатку в лавах "чорних чоловічків", потім у складі полку "Азов". Пройшов шлях від рядового бійця до командира полку "Азов" (в/ч 3057). Брав участь у визволенні Маріуполя і Мар'їнки, боях за Іловайськ, Широкинській наступальній операції.

Після війни очолив структурний підрозділ партії Національний корпус "Терен Схід". Зараз балотується за 217 мажоритарним округом м.Києва.

Дивіться всі випуски програми "Своя війна".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики