Цензор.НЕТ

25.07.19 16:24

СБУ блокувала масштабне розкрадання деревини з Лазещинського лісництва на Закарпатті. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

На виконання указу Президента України "Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів" та у межах заходів із охорони природніх ресурсів співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області блокували незаконну реалізацію лісосировини посадовцями лісової охорони Лазещинського лісництва держпідприємства "Ясінянське ЛМГ".

Оперативники спецслужби встановили, що службовці декількох структурних підрозділів підприємства здійснюють несанкціоновану заготівлю і збут лісоматеріалів в особливо великих розмірах, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Неврахований ліс зловмисники реалізовували місцевим деревопереробним господарствам.

Під час санкціонованих слідчих дій на територіях державних підприємств правоохоронці виявили велику кількість круглого лісу та пиломатеріалів без документів про їх походження, а також необліковані засоби деревообробки. Крім того, виявлені чисельні факти порушення трудового законодавства, зокрема відсутність на окремих підприємствах дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та використання праці неоформлених робітників.

СБУ блокувала масштабне розкрадання деревини з Лазещинського лісництва на Закарпатті 01

СБУ блокувала масштабне розкрадання деревини з Лазещинського лісництва на Закарпатті 02
СБУ блокувала масштабне розкрадання деревини з Лазещинського лісництва на Закарпатті 03
СБУ блокувала масштабне розкрадання деревини з Лазещинського лісництва на Закарпатті 04
СБУ блокувала масштабне розкрадання деревини з Лазещинського лісництва на Закарпатті 05
СБУ блокувала масштабне розкрадання деревини з Лазещинського лісництва на Закарпатті 06

За попередньою інформацією внаслідок таких зловживань посадовці лісництва отримали понад 300 тисяч гривень "прибутку". Профільні експерти оцінюють масштаби екологічної шкоди.

Наразі одному із організаторів протиправної схеми оголошено про підозру у скоєнні злочину передбаченого за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для з`ясування всіх обставин справи та встановлення інших посадових осіб лісового господарства, причетних до оборудок. Також перевіряється інформація щодо можливого контрабандного переміщення незаконно заготовленої деревини за кордон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики