Цензор.НЕТ

26.07.19 16:20

Майбутній нардеп Коровченко фігурував у "розмовах Глазьєва" про захоплення Криму Росією. ВIДЕО

Майбутній народний депутат, самовисуванець Сергій Коровченко фігурував в так званих "плівках Глазьєва" - телефонних розмовах навколо захоплення Криму Росією, які були записані українськими спецслужбами в лютому 2014 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Слідство.Інфо.

Зазначається, що на "плівках" радник президента РФ Сергій Глазьєв розповідає депутату Держдуми Костянтину Затуліну, що Коровченка як міністра юстиції Криму і людину Віктора Медведчука потрібно зберегти на посаді.

"Я там з Медведчуком зараз зв'язався, вони дадуть свої пропозиції. У них там вже зараз міністр юстиції Криму (Коровченко - Ред.), який діє сьогодні. Це їхній хлопець, вони його добре характеризують. Він сказав, що підтягне команду юридичну. Нам треба цього Коровченка зберегти. Він уже міністр юстиції Криму, щоб він там і залишився", - говорить Глазьєв.

З 2006 до 2010 року Коровченко був помічником на той час народного депутата Андрія Портнова. Коли Віктор Янукович став президентом, Портнов опинився в Адміністрації, а Коровченко спочатку керував управлінням з представництва в судових органах Ради міністрів АР Крим, а потім, в 2013-2014 роках, очолював Головне управління юстиції.

За фактом розмови на "плівках Глазьєва" велося розслідування, і, хоча на посаді Коровченко не залишився, офіційних звинувачень йому так і не було пред'явлено.

За даними журналістів, на виборах в Раду його підтримувала "Батьківщина". На зустрічах з виборцями Коровченка неодноразово супроводжував чинний нардеп Валерій Дубіль, а в київському осередку партії головує зять фігуранта "плівок" Віталій Нестор.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики