Цензор.НЕТ

31.07.19 00:07

Україна досягла економічної стабільності, але люди хочуть, щоб працював принцип верховенства права і швидше зростала економіка, - Аслунд. ВIДЕО

На початку тижня у вашингтонському аналітичному центрі Atlantic Council у Вашингтоні обговорили нові призначення адміністрації Володимира Зеленського.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки, зокрема, говорили про можливі кандидатури на посаду посла України в США.

"Я бачив сьогодні припущення, що це буде Олег Шамшур. Я вважаю, він найкращий посол, якого я бачив тут, у Вашингтоні. Це буде чудово, якщо він повернеться", - сказав економіст Андерс Аслунд.

Джон Гербст, колишній посол США в Україні, розмірковує про призначення прем'єр-міністра: "Я був дуже вражений призначеннями Абромавичуса, Нефьодова та Данилюка. Так, і я вважаю, що призначення Гончарука було вдалим, також і вдалим було призначення Пристайка".

Новий парламент деякі оглядачі називають різноманітним. І не лише через списки партії "Слуга народу", а через склад Ради загалом. Щодо спікера Ради, експерти говорять про Віктора Медведчука так: "Я відчуваю, що він стане першим заступником спікера як лідер другої за розміром партії в парламенті. Медведчук дуже розумний і має дуже поганий вплив. Тож я думаю, що найкраще, що очевидно можна зробити, - це максимально ізолювати його", - вважає Аслунд.

Гербст додає: "Здається, про його зв’язки питань не виникає, і, здається, немає сумніву, що пан Медведчук не має позитивного впливу в українській політиці. Але його партія, хоча і прийшла другою на виборах з великим відривом, не має ідеологічних чи практичних партнерів у Раді, щоб створити більші проблеми. Тож я думаю, що його здатність робити шкідливі речі, які не допомагатимуть, буде обмежена".

Також експерти проаналізували результати виборів загалом. На думку Гербста, "це показало, що старий політичний клас недостатньо вирішував проблеми корупції та реформ".

Аслунд каже, що "зараз Україна досягла економічної стабільності, але люди хочуть, щоб працював принцип верховенства права, і вони хочуть більших темпів зростання економіки. Вони хочуть, щоб щось зробили із корупцією. Я думаю, що домінуючим чинником тут було бажання подолати корупцію та пришвидшити економічне зростання, а це, звичайно, взаємозалежні процеси".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики