Підготовча група на засіданні в понеділок розгляне кандидатури керівників комітетів Ради, - Стефанчук. ВIДЕО

1218 52

Члени підготовчої групи щодо роботи Верховної Ради України ІХ скликання в понеділок обговорять питання про кількість комітетів ВР і кандидатури на посади керівників цих комітетів, а також низку інших питань.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це сказав журналістам представник Президента України у ВР, майбутній народний депутат від партії "Слуга народу" Руслан Стефанчук перед початком засідання підготовчої групи щодо роботи Верховної Ради України ІХ скликання в понеділок.

Відео 112

"Зараз усе це буде предметом наших дискусій, тому що спочатку ми виходили на те, що ми 21 комітет хочемо очолити, віддавши всі інші, там першого заступника і заступника нашим колегам. Після ми запропонували інший підхід, коли ми готові кожній з опозиційних сил віддати по комітету на керівництво, самі взявши (посаду - ред.) першого заступника чи секретаря, але ми зараз подивимося, бо це буде залежати від того, з якими пропозиціями прийдуть наші колеги", - сказав Стефанчук.

За його словами, у політичних сил, які будуть працювати у парламенті, є своє бачення щодо цього. "Зрозуміло, що нас ("Слуга народу" - ред.) більшість, але ми хочемо ухвалювати рішення, які максимально задовольнятимуть усіх учасників цього процесу", - сказав представник Президента.

Стефанчук запевнив, що про рішення, які ухвалять учасники сьогоднішнього засідання, він пізніше повідомить журналістам.

Топ коментарі
+5 I Ka 538a282a
Не судите по своей ПЕСовской Барыге, подбарыжные.
показати весь коментар
26.08.2019 10:33
+4 Привет
В случае с зебобиками именно "меняйте"...Украину на доллары...рубли...евро...бусы и стекляшки...
показати весь коментар
26.08.2019 10:37
+4 kostjaua5
В каждой ветке соевый понос.Создайте в раде комитет верните петю и скиньте туда петиных ""европейцев" и за життя мертвечука,однопартийцы как никак Подготовительная группа на заседании в понедельник рассмотрит кандидатуры руководителей комитетов Рады, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 4692
показати весь коментар
26.08.2019 10:45